Tennis Arena heeft een shop met een eigen professionele 24 uurs bespanservice, voor tennis-, badminton- en squashrackets.
Wij hebben 35 jaar bespan ervaring en zijn naast Yonex Official Stringer en Babolat Stringing Team member, ERSA (European Racquet Stringers Association) gecertificeerd CS (Certified Stringer) + MRT (Master Racquet Technician) praktijk bespanner. Zo weet je dat je racket bij ons in goede handen is.
Nieuwe snaar:
Welke snaar en hoeveel kilo’s stemmen wij graag van te voren met je af.
We bekijken het tennis-, badminton- of squashracket en vragen wat voor een type speler je bent; beginner, gevorderd of wedstrijdspeler.
Ook vragen we naar de speelstijl; speel je veel met effect, aanvallend of meer verdedigend?
Daarnaast willen we weten of er arm/schouder klachten zijn of overige blessures.
Op basis hiervan kunnen we een snaar adviseren, en bepalen wat het bespangewicht moet worden.
Door de grote verscheidenheid aan snaren kunnen we voor elk niveau en voor elk budget wat geschikts aanbieden.
Meten is weten:
Met onze Stringway Stringlab kunnen wij elke tennis bespanning meten hoeveel DT waarde (kilo) deze bespanning nog heeft. Hierdoor kunnen wij je nog beter adviseren. Dus kom gerust bij ons langs om je racket te laten meten.
Nieuwe tubings:
Elk racket wordt van te voren gecontroleerd op breuken en bij twijfel worden de kapotte tubes vervangen..
Vaak zijn de tubings van badmintonrackets ingescheurd, wat maakt dat de snaar sneller stuk gaat.
Voor ons geen probleem, bij twijfel vervangen we gratis deze tubes.
Nieuwe grip:
Op zoek naar een nieuwe grip? Er is ruime keuze in vervangings- of overgrips. Wacht niet te lang met het vervangen van de basisgrip.
Je speelt zoveel plezieriger met een goede grip, bovendien voorkomt dit blessures, omdat een nieuwe grip veel meer dempt dan een oude grip.
Grotere gripmaat nodig?
Is de grip van je tennisracket te klein? De grip kan een gehele maat vergroot worden door met een gripverdikker (krimpkous) te werken. De krimpkous smelten we dan eerst over het kale handvat heen en daar overheen komt dan weer de basisgrip voor de demping. Je kunt er ook voor kiezen een dikkere basisgrip te nemen. Een overgrip is een andere optie om je grip te verdikken. Een grip kleiner maken is niet eenvoudig en ook niet altijd mogelijk. Mocht je de grip toch willen verkleinen neem dan contact met ons op!
Tennisarm of schouderblessure?
Vaak is de oorzaak een verkeerd racket, de dikke of te dunne grip, maar vooral te hoge kilo's of een totaal verkeerde snaar. Kom gerust langs om je arm probleem te bespreken. Er zijn speciale rackets in de markt die armproblemen kunnen verhelpen.
Langs komen of opsturen:
Je kunt je racket bij ons langsbrengen om te laten bespannen. Bel even of we er zijn! Ook kun je het racket opsturen en door ons na het bespannen weer terug laten sturen. Zorg wel voor voldoende bescherming van het racket tijdens dit vervoer. De kosten van het terug sturen zijn via DHL pakket service € 4.95. Het is ook geen probleem om het racket ´s avonds bij ons langs te brengen. Desgewenst bespannen wij dezelfde dag nog, zodat je de volgende dag het racket weer bespeelbaar hebt.
Badminton bespannen:
Steeds meer badmintonners vinden de weg naar onze bespanservice. Omdat wij 100% zuiver kunnen bespannen met onze Babolat bespanmachine krijg je altijd een zeer goed resultaat.
Alle rackets zijn door de goede inklemming van onze machine in veilige handen. Top breuken tijdens het bespannen zijn uitgesloten. En dat is een veilige gedachte.
Wil je meer informatie over de snaren, kijk dan verder op onze site bij de snaren.
Voor bespannen met een andere snaar dan hieronder genoemd kunt je ons bellen voor de mogelijkheden.
Wil je een tennis-, badminton- of squashracket bespannen hebben met een zelf gekochte snaar, dan kan dat ook. Wij vragen daar een vergoeding voor van € 12,00.
Alle onderstaande prijzen zijn inclusief snaar en bespanloon.
Badmintonsnaren: € 20 Kirschbaum Badminton Super Drive (0.73 mm)(rood of wit) Babolat Pro Hurricane Tour Big Banger Luxilon Alu Power +€5,00 Head Rip Control +€5,00 MSV Co-Focus Prince Synthetic Gut+€2,50 Professional Energy String Signum Pro Plasma Tecnifibre Pro Redcode+€5,00 Weiss Cannon Black5Edge Wilson Sensation |
|
|
|